Restauracja

Dzięki wyśmienitej kuchni, sympatycznej obsłudze, a także wyjątkowej aranżacji staramy się stworzyć niepowtarzalną atmosferę, oraz dostarczyć niezapomnianych wrażeń smakowych i estetycznych.

Klimatyzowana restauracja JB oraz sala Kominkowa, mogą jednorazowo przyjąć do 120 gości. Dodatkowo posiadamy również klimatyzowaną Salę Konferencyjno-Bankietową „Oliwkową” na 50 osób.

Dzięki wyśmienitej kuchni, sympatycznej obsłudze, a także wyjątkowej aranżacji staramy się stworzyć niepowtarzalną atmosferę, oraz dostarczyć niezapomnianych wrażeń smakowych i estetycznych.

Restauracja czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.*

  • W sezonie niskim od października do końca kwietnia, wówczas Restauracja czynna jest:
  • niedziela – czwartek do godziny 22:00
  • piątek do 20:00.
  • w soboty restauracja jest nieczynna, za wyjątkiem uroczystości.
  • Ostatnie zamówienie przyjmujemy pół godziny przed zamknięciem Restauracji.

Smak przede wszystkim

Co do jednego musimy mieć pewność. Że nasze dania przyrządzane są wyłącznie ze świeżych produktów. Co do drugiego też chcemy wiedzieć. Że są dobrej jakości, najlepiej naturalne, dojrzałe, oryginalne.

Trzecie jest najważniejsze. Że każdy z kucharzy pod wodzą szefa kuchni zrobi to zgodnie z najwyższej klasy sztuką kulinarną dokładając szczyptę własnej fantazji.

Wówczas mówimy z pełnym przekonaniem, że nasze dania są naprawdę smaczne.

Wzrok – prawdą jest, że najpierw je się oczami

Kropelka aceto balsamico w tym jedynym, najbardziej odpowiednim miejscu na talerzu, ziarenko owocu granatu tuż obok dla kontrastu, listek kolendry obejmujący wszystko swoją wonią sprawiają, że każde danie opuszczające naszą kuchnię to niemalże małe dzieło sztuki. Istna feria barw i kształtów.

Do tego przyjemny wystrój, przyciemnione światło wieczorową porą i zawsze nowe, piękne dekoracje.

Robi się coraz milej.

Dotyk

Jako samoistnie funkcjonujący zmysł podobno nie istnieje – jest jedynie pewnym wrażeniem…

Więc proszę sobie wyobrazić, że uczucie coraz większej błogości z ucztowania w naszej restauracji dopełniamy lampką wina w cieple i przy świetle kominka…

Słuch – a w tle gra cicha muzyka

W restauracji Hotelu Górski znajdą Państwo niepowtarzalny nastrój zarówno do spotkań biznesowych, kolacji we wspólnym gronie jak i we dwoje.